» » Paul Pogba Yuvasına Geri Dönüyor

Paul Pogba Yuvasına Geri Dönüyor

Paul Pogba Yuvasına Geri Dönüyor


İtalyanların Süper Ligi klasmanındaki Serie A'da yaklaşık olarak 3 sezondur şampiyonluk rekabetine dahi giremeyen Torino devi Juventus önümüzdeki yıl için transfer temaslarına başladı. İtalyan devinin gündemine eski ön libero oyuncusu Paul Pogba bomba gibi düştü.
Yapılan haberlerde İngiliz devi Manchester United ile yollarını ayıran Fransız orta saha oyuncusu Paul Pogba’nın, Torino devi Juventus ile 4 senelik kontrat imzaladığı ifade edildi.
Geçmiş dönemlerde toplamda 4 sezon Torino devi Juventus’un formasını terleten başarılı ön libero oyuncusu Paul Pogba, o dönemlerde de hocalığını yapan Massimiliano Allegri ile tekrardan aynı takımda olacak.
Yapılan haberin detay kısmında Fransız yıldız Paul Pogba'nın, İngiliz devi Manchester City'nin yaptığı teklifi reddettiği ve Torino devi Juventus'a geri dönüş yapmak istediği ifade edildi.
Fransız devi PSG'nin de başarılı ön libero için bir seçenek olduğu fakat sportif direktör Luis Campos'un yönetime gelmesinin sonrasında Pogba’nın düşüncesinden vazgeçtiği ifade edildi.
Yaklaşık olarak 7 sezon önce tam olarak 108 milyon avroluk bonservis bedeli ile Serie A devi Juventus'tan, İngiliz devi Manchester United'ın kadrosuna katılan başarılı orta saha Paul Pogba, Manchester United’da özel olarak son zamanlarda eleştiri oklarının hedefindeydi.
Bu transferin resmi olarak bildirilmesi durumunda Paul Pogba, para kazandırdığı takımı Juventus’a bonservissiz bir şekilde geri dönecek.
İtalyanların Süper Ligi klasmanındaki Serie A karşılaşmalarını sizlerde sitemiz macizlev4.com adreslerinden canlı maç izle sekmesine girerek, kesintisiz olarak takip edebilirsiniz.