» » Galatasaray Pato İle Görüşmelere Başladı

Galatasaray Pato İle Görüşmelere Başladı

Galatasaray Pato İle Görüşmelere Başladı


Süper Lig ekiplerinden Galatasaray, Dursun Özbek'in yeniden başkan seçilmesi ile beraber takımın hocasını seçmek için çalışmalar devam ederken, bir taraftan da transfer için görüşmelere başlandı.
Brezilya’da ülke basınında dolaşan haberlerde Galatasaray'ı yakın olarak ilgilendiren bir iddia yaşadı.
Sarı Kırmızılı camiada geçtiğimiz hafta yapılmış olan kongrede Dursun Özbek'in tekrardan başkan seçilmesinin sonrasında gözlerin yeni hocaya çevrildiği ifade edildi artık yeni hoca arayışları başladı.
İspanyol hoca Domenec Torrent ile yollarını ayırmayı planlayan ve bu anlamda İspanyol teknik adam Torrent ile karşılıklı anlaşmaya çalışan başkan Dursun Özbek, teknik direktör konusunda da harekete geçmeye başladı.
Dursun Özbek başkanlığında gelecek yıla sağlam bir kadro kurarak, giriş yapmayı planlayan Süper Lig devi Galatasaray, kulüpteki istikrarlı futbolcular ile yoluna devam edip, yapacağı yeni transferler ile kadrosunu tamamlamaya çalışacak.
Tecrübeli kulüp başkanı Dursun Özbek yönetiminin, transfer listesinde başı çeken futbolcular ile zaman geçirmeden temaslara geçtiği ifade edilirken, Brezilya’da ülke basınından Sarı Kırmızılı takımı ilgilendiren bomba bir iddia geldi.
Basında dolaşan haberlerde, Süper Lig devi Galatasaray'ın ABD Süper Ligi MLS’de boy gösteren Orlando City’nin formasını taşıyan Brezilyalı eski milli golcü Alexandre Pato ile resmi olarak görüşmelere başladığı ifade edildi.
ABD Süper Ligi MLS’deki heyecanlı karşılaşmaları da sitemiz macizlev4.com adreslerinden canlı olarak takip edebilir, maç keyfine dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz.