» » Kara Kartal Milan Djuric İle Görüşmede

Kara Kartal Milan Djuric İle Görüşmede

Kara Kartal Milan Djuric İle Görüşmede


Süper Ligi vasatın altı bir performans ile 6. Sırada tamamlayan ve Avrupa vizesini kaçıran Valerien Ismael yönetimindeki Beşiktaş'ın golcü mevkisi açısından listesine dahil ettiği ifade edilen futbolculardan 32 yaşındaki Boşnak santrfor Milan Djuric, kontrat süresinin sonuna geldiği İtalyan temsilcisi Salernitana ile kontrat yenileme görüşmelerini sürdürürken, Kara Kartalda yönetim heyetinin de olayları yakinen izlediği ifade edildi.
Gelecek yıl şampiyon olmak için transferdeki temaslarını devam ettiren köklü dev Beşiktaş, golcü mevkisi için Bosna Hersekli santrfor Milan Djuric ile resmi olarak görüşmelere başlamak için gün sayıyor. İtalyan temsilcisi Salernitana, kontrat süresini geçtiğimiz ay bitiren santrforu ile 2 senelik yeni kontrat imzalamak için masaya oturucak ve görüşmeler yapacak.
İtalya’da ülke basınında dolaşan haberlerde, Milan Djuric'in menajerlik görevini yürüten Vittorio Sabbatini’nin, mütevazı İtalyan temsilcisi Salernitana'nın yeni yardımcı hocası Morgan De Sanctis ile hafta içi bir toplantı gerçekleştireceği ve Djuric için görüşeceği ifade edildi.
Bosna Hersekli yıldız oyuncu Djuric cephesinde, kulüpte devam etme adına 3 milyon avro yıllık ücret ve 3 senelik kontrat talep edilirken, Salernitana'nın 2.5 milyon avrodan 2 senelik kontrat teklifi yaptığı ifade ediliyor.
32 yaşındaki tecrübeli golcü Milan Djuric'in takımı Salernitana ile olan görüşmelerinin, Süper Lig devi Beşiktaş ve La Liga temsilcilerinden Real Sociedad ve Levante’nin takip ettiği ifade edildi.
Gelecek sezon şampiyonluk isteyen Beşiktaş’ın da bulunduğu Spor Toto Süper Lig’deki karşılaşmaları sitemiz macizlev4.com adreslerinden canlı olarak takip edebilirsiniz.