» » Gözgöz Atınçı Beşiktaşa Gönderecek

Gözgöz Atınçı Beşiktaşa Gönderecek

Gözgöz Atınçı Beşiktaşa Gönderecek


Sezonda sergilemiş olduğu vasatın altı performans ile Süper Lig’den, TFF 1. Lig’e düşen köklü İzmir takımı Göztepe kulübün satış işlemleri için Sport Republic adlı firma ile her konuda anlaşmaya varırken, öbür taraftan yaz transfer sezonunu da hareketli geçirmeye başladı.
İlk hedef olarak takımın yönetimine bir hoca getirmek isteyen İzmir takımı Göztepe, bir taraftan da yıldız oyuncuları için gelen teklifleri mercek altına almaya başladı.
Tecrübeli takım kaptanı Halil Akbunar ile yaşadığı tartışmaların sonrasında Spor Toto Süper Lig’de geçtiğimiz sezonun şampiyonu olan Karadeniz devi Trabzonspor ile görüşmelerini ilerleten Sarı Kırmızılı yönetim heyeti, savunmanın merkezinde yer alan tecrübeli savunma oyuncusu Atınç Nukan’ı kadrosuna katmak isteyen eski takımı Beşiktaş ile de görüşmelerine hız kazandırdı.
Valerien Ismael yönetiminde olan Süper Lig devi Beşiktaş’ın, İzmir takımı Göztepe ile görüşmelerde oyuncunun yerli olmasından dolayı ısrarcı olduğu ifade ediliyor.
Tecrübeli santrforu C. Ndiaye ve orta sahası Nwobodo’dan yaklaşık olarak 10 milyon avro elde eden İzmir temsilcisi Göztepe’nin başarılı savunmacısı Atınç Nukan’ı da Beşiktaş’a yaklaşık olarak 2 milyon avro karşılığında yollayacağı iddia edildi.
Kara Kartalın Atınç Nukan için İzmir temsilcisi Göztepe’ye takas teklfinde de bulunacağı ifade edilirken, başarılı savunma oyuncusu Atınç Nukan’ın da altyapısından yetiştiği Beşiktaş’a tekrardan dönmek istediği aktarılan bilgiler arasında yer aldı.
Gelecek sezon TFF 1. Ligde görev alacak Göztepe’nin de yapacağı hem kupa hem de lig karşılaşmalarını sitemiz macizlev4.com adreslerinden maç yayınları sekmesine girerek izleyebilirsiniz.