» » İtalya Almanya İle Berabere Kaldı

İtalya Almanya İle Berabere Kaldı

İtalya Almanya İle Berabere Kaldı


UEFA’nın Milli Takım bazındaki önemli organizasyonlarından Uluslar Ligi’nde yüksek seviye lig olan A Grubu’nun 1. Ayak karşılaşmasında tecrübeli hoca Roberto Mancini yönetiminde olan İtalya Milli Takımı, İtalya’da Alman teknik adam Hansi Flick yönetiminde olan Alman Milli Takımı kozlarını paylaştı.
Sırbistan Futbol Federasyonundan tecrübeli hakem Srdjan Jovanovic'in düdük çaldığı karşılaşmanın ilk devresinde gol sesleri yükselmezken, taraflar buldukları fırsatları gole çeviremedi ve devre arasına 0-0’lık beraberlikle gitti.
Mücadelenin ikinci devresinin 71. dakikasında evinde oynayan İtalyan Milli Takımı başarılı kanat oyuncusu Lorenzo Pellegrini'nin golü ile evinde 1-0’lık üstünlüğü yakaladı. Fakat Panzerlerin karşılık vermesi pek uzun sürmedi.
İtalyan Milli Takımının kaydettiği golün hemen 4 dakika sonrasında Alman Milli Takımı, başarılı kanat oyuncusu Joshua Kimmich'in kaydettiği golle durumu 1-1'lik beraberliğe getiren golü kaydetti. Mücadelenin kalan kısmında başka gol çıkmayınca, zorlu karşılaşma 1-1’lik skorlu beraberlikle sonuçlandı.
Zorlu karşılaşmanın sonrasında Almanya Milli Takımı ve İtalyan Milli Takımı 1'er puan ile 2. ve 3. Sıralara yerleşirken, grubun diğer karşılaşmasında Macaristan Milli Takımı evinde İngiliz Milli Takımı'nı şok bir şekilde 1-0’lık skorla devirerek, 3 puanı hanesine yazdırıp, liderliğe yerleşti.
Alman Milli Takımında görev alan Gurbetçi yıldız orta saha İlkay Gündoğan 70. dakikada başarılı hücum oyuncusu Leon Goretzka'nın yerine maça girdi.
UEFA’nın yeni sayılabilecek Milli Takım organizasyonlarından UEFA Uluslar Ligi’ndeki karşılaşmaları da sitemiz macizlev4.com adreslerinden canlı bir şekilde izleyebilirsiniz.