» » Pjanic Transferinde Gelişmeler Yaşanıyor

Pjanic Transferinde Gelişmeler Yaşanıyor

Pjanic Transferinde Gelişmeler Yaşanıyor


Süper Ligin köklü takımlarından Beşiktaş ile olan kiralık kontratının sonuna gelen ve tekrardan takımı Katalan devi Barcelona'ya geri dönüş yapan Boşnak yıldız orta saha Miralem Pjanic'in, Katalan devinden gönderilmek istenmesi hangi takıma gideceği sorularını sordurmaya başladı.
İspanya’da ülke basınında dolaşan haberlerde başarılı teknik adam Xavi'nin önümüzdeki yıl kadrosunda istemediği Miralem Pjanic, için birçok devin sıraya girdiği ifade ediliyor.
Adı geçmiş dönemlerde Serie A’nın dev takımları ile gündeme düşen Boşnak orta saha Miralem Pjanic için, Fransızların Süper Ligi klasmanındaki Ligue 1'den köklü takım Marsilya'nın nabız yokladığı ifade edildi.
İngilizlerin köklü takımlarından Aston Villa ile anlaşma sağlayan başarılı hücum oyuncusu Boubacar Kamara'nın yerine transfer isteyen Fransız devi Marsilya'da transfer heyetinin, Pjanic'in koşullarını sorgulamak ve yıllık maaşını görüşmek adına Katalan devi Barcelona ile temaslara başladığı iddia edildi.
60 milyon avro ile transfer olduğu Katalan devi Barcelona’da 2 senelik daha kontratı bulunan Miralem Pjanic, takımın en fazla maaş alan oyuncuları arasında yer alıyor.
Yaşamış olduğu mali problemler sebebiyle bütçesini rahatlatmak için harekete geçen Katalan devi Barcelona’nın, şu anda 32 yaşında olan tecrübeli yıldız ile yollarını ayırmak istediği ifade edilirken, geçmiş dönemlerde Fransız temsilcilerinden Metz ve Lyon’da görev alan Pjanic'in Marsilya'nın teklifine sıcak baktığı ifade edildi.
Geride bırakılan sezonu Süper Lig temsilcisi Beşiktaş ile geçiren Boşnak yıldız Miralem Pjanic, 27 resmi karşılaşmada forma giyerken, gol atamayıp, 4 asist yaptı.
Fransızların en büyük ligi olan Ligue 1’deki bütün karşılaşmaları sitemiz macizlev4.com adreslerinden kesintisiz olarak canlı bir şekilde izleyebilirsiniz.