» » Cenk Tosun İle Anlaşma Olasılığı Yüksek

Cenk Tosun İle Anlaşma Olasılığı Yüksek

Cenk Tosun İle Anlaşma Olasılığı Yüksek


Süper Ligde sezona şampiyonluk hedefi ile başlamak isteyen dev takım Beşiktaş’ta, Cenk Tosun sesleri yeniden yükselmeye başladı.
Belçikalı golcüsü Michy Batshuayi ile tekrardan kontrat imzalamayan ve golcü mevkisi için yerli isim isteyen Beşiktaş, geçmiş dönemlerde formasını taşıyan ve sevilen yıldızı Cenk Tosun ile görüşmelere başladı.
İngilizlerin Merseiside takımı Everton ile kontrat süresinin sonuna gelen ve yeni sözleşme teklifi yapılmayan milli santrfor Cenk Tosun, Süper Lig devi Beşiktaş ile yapmış olduğu ilk görüşmelerde yüksek maaş istediği gerekçesi ile transfer olumsuz sonuçlanmıştı.
Futbolculuk hayatını Süper Lig’de sürdürmek isteyen milli santrforumuz Cenk Tosun'un beklediği teklifleri bulamaması sebebi ile Beşiktaş’a yıllık maaş konusunda indirim yapacağı ve tekrardan Siyah Beyazlı formayı giymek istediği ifade edildi.
Menajerleri ile iletişim kurdurup, Süper Lig devi Beşiktaş'a haber gönderen milli yıldız Cenk Tosun'un daha önceden 4 milyon avro istediği yıllık maaşı 2 milyon 250 bin avroya düşürdüğü ifade edildi.
Beşiktaş yönetim heyetinin ise futbolcuya 1.4 milyon avroluk teklif yaptığı ve şu anda 31 yaşında olan başarılı golcünün bu teklifi kabul etmesi durumunda 1 senesi opsiyonlu 3 senelik kontrat imzalanacağı ifade edildi.
Basında dolaşan haberlerde Cenk Tosun’un, Beşiktaş’ın yaptığı teklife olumlu geri dönüş yapacağı ifade edildi.
Gelecek sezona şampiyonluk hedefi ile çıkmak isteyen Beşiktaş’ın da bulunduğu Spor Toto Süper Lig karşılaşmalarını sitemiz macizlev4.com adreslerinden canlı maç izle seçeneğine tıklayarak izleyebilirsiniz.