» » Emre Mor Fenerbahçe İle Anlaşacak

Emre Mor Fenerbahçe İle Anlaşacak

Emre Mor Fenerbahçe İle Anlaşacak


Hasreti olduğu 4. Yıldızı gelecek sezon takmayı planlayan Jorge Jesus yönetimindeki Süper Lig devi Fenerbahçe, başarılı hücum oyuncusu Emre Mor'u resmen radarına almış durumda.
Fenerbahçe geride bıraktığımız sezonu İstanbul temsilcisi Fatih Karagümrük ile mükemmel bir sezon çıkararak geçiren ve kariyerindeki parladığı dönemleri hatırlatan Emre Mor'u kadrosuna katmak için ciddi çalışmalara başladı.
Fenerbahçeli yöneticiler ilk seçenek olarak Emre Mor'u, yıldız ön liberosu Ozan Tufan’a takas olarak teklif etmeyi planlıyor. Bu şekilde Fenerbahçe, hem kadrodan süresiz olarak çıkarılan yıldız ön libero Ozan Tufan'ı elden çıkaracak, hem de başarılı kanat oyuncusu Emre Mor için herhangi bir transfer ücreti ödememiş olacak.
Düşündüğü ilk planın gerçekleşmemesi olasılığına karşın Sarı Lacivertli yönetim kurulu bu defa bonservis bedelinde pazarlıklar yaparak, yıldız futbolcu Emre Mor'u transfer etmek için harekete geçecek. Fakat yapılan haberlerde, İstanbul temsilcisi Fatih Karagümrük’ün pazarlık yapmaya sıcak bakmadığı ifade edilen bilgiler arasında yer aldı.
Hocası ile yeni anlaşmaya varan Fenerbahçe’nin, İstanbul temsilcisi Karagümrük ile gelecek hafta içerisinde resmi olarak görüşmelere başlayacağı ifade ediliyor.
La Liga’da disiplinsiz davranışlar sergilediği gerekçesi ile tutunamayan ve ülkesinin Ligi olan Süper Lig’de tekrardan futbol hayatına kaldığı yerden devam eden Emre Mor, burada sergilediği başarılı performans ile tüm dikkatleri üzerine toplamıştı.
Köklü İstanbul takımlarından Fatih Karagümrük’te forma giyen Emre Mor’un yapacağı tüm karşılaşmaları sitemiz macizlev4.com adreslerinden naklen izleyebilir, futbol heyecanını kesintisiz yaşayabilirsiniz.