» » Kevin De Bruyne Sezonun En Başarılısı Oldu

Kevin De Bruyne Sezonun En Başarılısı Oldu

Kevin De Bruyne Sezonun En Başarılısı Oldu


İngilizlerin şampiyonluğa yalnızca 1 maç uzaklıkta olan dev takımı Manchester City'nin formasını başarılı bir şekilde terleten Belçika uyruklu milli hücum oyuncusu Kevin De Bruyne, sergilediği üstün oyun ile devlerin gündeminde dolaşmaya devam ediyor.
Bu yıl takımın şampiyonluğa gitmesinde aslan payına sahip olan başarılı hücum oyuncusu De Bruyne, İngiliz Premier Ligi federasyonunun yaptığı oylama sonucunda sezonun en başarılı futbolcusu oldu.
En fazla izlenen İngiliz Premier Liginin resmi internet sitesinden yapılmış olan açıklamada, içlerinde tecrübeli futbol adamlarının da olduğu oylama neticesinde Kevin De Bruyne'un sezonun en iyi oyuncusu seçildiği ifade edildi.
Futbol kariyerinde 2. defa bu unvanı eline alan Kevin De Brune’un harici bu ödülü kazanan yalnızca 3 faklı oyuncu var.
Bu yıl İngiliz Premier Liginde kariyerindeki en fazla gol attığı sezonuna ulaşan Belçikalı yıldız hücum oyuncusu Kevin De Bruyne, görev aldığı 30 resmi karşılaşmada, 16 gol atarken, 7’de asist yaparak takımını sırtlayan isim oldu.
Yapılan son haberlerde, yıldız hücum oyuncusu Kevin De Bruyne ile La Liga devlerinden Katalan temsilcisi Barcelona’nın ilgili olduğu ve oyuncuyu kadrosuna katmak için, İngiliz temsilcisi Manchester City’den görüşme talep ettiği ifade edildi.
Avrupa’nın en değerli ve yüksek reytingli ligi olan Premier Lig’deki zorlu karşılaşmaları da sitemiz macizlev4.com adreslerinden naklen takip edebilirsiniz.